Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mire jó az Apple Watch?

Mire jó az Apple Watch?

Figyelt kérdés
Akarok egyet venni, mert jól néz ki. De ezen kívül mi olyat tud, amit egy okostelefon nem?
nov. 12. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pluszban vérnyomást mér, vagy EKG-t, ha elesel tárcsázza a 91/112
nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem nélkülözhetetlen akkor nekem. De idővel majd veszek azért egyet.
nov. 12. 15:00
 3/12 anonim ***** válasza:

Látod az értesítéseket, így nem kell elővenned a telefont hozzá.

Ha futsz / kerékpározol / akármit edzel, el tudod indítani a tevékenységet, így folyamatosan monitorozza közben a pulzust, sebességet stb. Nekem különösen hasznos, mert gyakran soká indulok el a buszhoz…pontosan tudom, milyen messze van a buszmegálló, így a rendelkezésre álló idő alapján tudom, hogy milyen gyorsan kell mennem átlagosan, hogy odaérjek időben. Az óra pedig mutatja az átlagos sebességet perc / kilométerben.

Ezen kívül ezen használom az ApplePay-t is rajta, ami megint csak egyszerűsíti a dolgokat.


A pulzusmérés / EKG / véroxigén-szint mérésén és alvásmonitorozáson kívül nem igazán tud olyat, amit egy telefon nem, sokkal inkább kiegészíti, így kényelmesebb a mindennapi élet, hiszen nem kell minden aprósághoz elővenni a telefont. Ez nekem különösen hasznos, mert korábban gyakran a kezemben “maradt” a telefon, miután megnéztem egy értesítést, viszont mióta az órán nézem meg, azóta ilyen probléma nincsen.

+1, hogy ha sétálás közben beszélgetek valakivel írásban, akkor nem kell a telefont a kezemben tartani, elég csak az órán használni a diktálás funkciót, így mindkét kezem szabad marad és nem igényel külön figyelmet.

nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért vegyél. Aztán nézd meg a Harcosok Klubját. Vagy inkább előtte nézd meg, aztán döntsd el, hogy kell-e.
nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sportolsz valamit?

Túrázol?

Otthoni edzések, gyakorlatok, kerékpározás, stb?


Ha nem, akkor felesleges.

nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az új válaszokat, különösön a #3-as, részletes választ.


#5


Nagyon sokat gyalogolok. Ez sportnak számít?

Ezen felül szeretnék majd kondizni is.

nov. 12. 15:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes venni
nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor van értelme, de naponta kell tölteni, kivéve, ha ultra.
nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

"Akarok egyet venni, mert jól néz ki. "


Nincs több kérdésem, az emberiség elveszett...

nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

#9

Érdekes, hogyha valaki ruhát, festményt, könnyűfém felnit, bőrkanapét, vagy éppen ékszert vesz ugyanennyiért, ugyanezen oknál fogva, akkor az teljesen rendben van, de ha órát, akkor az tudatlan birka.

nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!