Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használtan megéri venni Apple...

Használtan megéri venni Apple watch készüléket?

Figyelt kérdés
Sosem vásároltam még használtan semmit, ezért kicsit félek tőle. Azért döntenék a használt cikk mellett, mert sosem volt még Apple okosórám és nem tudom egyáltalán használnám e, szeretném e. És számomra jobban megérné így akkor is ha végül nem jön be. Mikre érdemes odafigyelni vásárlásnál? Illetve melyik típus éri meg a legjobban?

nov. 11. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
nem
nov. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbízható helyről veszed, akkor megéri. Kéztől én nem vennék ilyen cuccokat. Nekem egy series 6 van, nagyon szeretem. Kb 3 éve vettem és 2 napig bírja az aksija. Mellesleg nálam új korában sem bírta tovább.
nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
mondták már hogy nem, mit okoskodsz?
nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!