Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tisztítószert, kendőt...

Milyen tisztítószert, kendőt használtok ujjlenyomatok ellen telefonhoz és laptophoz?

Figyelt kérdés

Új laptopot vettem, az előzővel ellentétben ennek fényes felületű a képernyője, és máris tele van ujjlenyomatokkal 😬


Mit használtok, ami tényleg leszedi, nem csak szétmaszatolja és csíkosodik?


(Olyan termék érdekel csak, amit meg tudok venni budapesten személyesen, vagy rendelhetem automatába, szóval amazon és társai kizárva)


nov. 27. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Ami nyom nélkül leszedi az szerintem alkoholos lehet, azt nembiztos, hogy jó a képernyőre, de boltokban kapsz mindenféle átitatott nedves törlőkendőt. hasonlóak mint a baba popsitörlő. A TV-t pl ilyennel szoktam letörölni

[link]

nov. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért az elektronikus eszközök topikba írtam, nem a házimunkába, mert top priority hogy képernyőhöz legyen alkalmas, ne tegyen kárt elektronikai eszközökben. :)
nov. 27. 11:37
 3/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Magyar kultúránkban nem majmolunk idegen orosz nyelveket.
nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom. Tiszta retek a kijelző midig. Ablakpucoló jó rá? Meg milyen rongy jó hozzá ami nem hagy nyomot?
nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ablaktisztító és mikroszálas törlőkendő.

De ne a gépre fújd a szert, hanem a kendőre és úgy töröld át vele.

De azt ugye tudjátok, hogy az ujjatoktól lesz zsíros, koszos? Tehát arra ne számítsatok, hogy ha letöröltétek és utána újra használjátok a gépet nem lesz ujjlenyomatos…

nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Ok, köszi!
nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

“ azt ugye tudjátok, hogy az ujjatoktól lesz zsíros, koszos? Tehát arra ne számítsatok, hogy ha letöröltétek és utána újra használjátok a gépet nem lesz ujjlenyomatos”


Hát ez szerintem mindenkinek evidens. :D de ettől még néha le kell tisztítani. A szemüvegemet se hagyom szabadon koszosodni örökké, hanem napi x alkalommal megtörlöm.

nov. 28. 09:46
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: hidd el, hogy nem! :D
nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!