Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » DIGI kábel, SD SET-TOP BOX....

DIGI kábel, SD SET-TOP BOX. Videóval együtt hogyan lehet használni?

Figyelt kérdés
Mivel nincs rajta antenna kimenet, hogyan tudom összekötni (BOX, video, TV), hogy minden jól működjön, és a kódolt adásokat (HBO) is tudjam rögzíteni?
2010. okt. 20. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Set-top box scart kimenet összekötöd a videó scart bemenetével(vagy ami van) aztán a videó scart (vagy más)kimenetét összekötöd a tv-vel.
2010. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig én is eljutottam, de a videó (mint rögzítő) így nem működik, mert nem látja a csatornákat. A hangoló részt kikerüli!
2010. okt. 23. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így van rendjén.
2010. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi van így rendjén?
2010. okt. 23. 23:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét.

Igen ez így jó, nem megy a jel a tuner részbe ugyanis a scart(vagy más video)kimeneten nem rádiófrekvenciás jel működik.A videót az adott jelbemenetre kell kapcsolni(pl.:AV1 a neve de más hasonló is lehet) és az éppen nézett csatornát látod arról tudsz felvenni, de mást nem!

Set-top boxos rendszert pedig sehogyan sem lehet RF-jelbementes részre kötni úgy hogy a videó keresse be a csatornákat, azt felejtsd is el.

2010. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És ismét előző lennék. Ha mindenképp Rf-bemenetre akarod kötni a videót, akkor tegyél egy elosztót a koax kábelbe, annak egyik ágát kösd a videó RF bemenetére, a másikat a set-top box-ba.Ekkor annyit értél el hogy a kábelszolgáltató analóg adásait be tudod fogni a videó tunerével és az általad kívánt módon a vidón is megjelennek a csatornák(de ezek mások lehetnek mint a digitális csatornakínálat).Így közvetlen a vidóval tudsz felvenni.
2010. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már menni fog!
2010. okt. 24. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Az van rendjén hogy a videód tunere kimarad.

Ez akkor is így van ha nem tetszik.

Ha a videód tud rögzíteni scart csatlakozóról, akkor mi a gond?

Azt a jelet veszed fel, ami a tévére megy.

Ha a tévén látod a kódolt műsorod, akkor fel is lehet venni a videóval.

2010. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!