Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Homeogene 9 és Tantum Verde...

Homeogene 9 és Tantum Verde sprayt szabad együtt használni?

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok iszonyatosan fáj a torkom. A forró citromos tea nem nagyon segít sajnos. Esetleg a fenti 2 mellé használhatom a Stodalt?
2011. szept. 20. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad, mert a Tantum Verde mentolos, az meg hatástalanítja a homeós szer hatását.

A Stodal köhögésre való, nem torokgyulladásra.

Különben ha a Homeogene nem használ 3 napig se, mindenképp menj orvoshoz, ő tudni fogja, mit szedhetsz kismamaként! Jobbulást!

2011. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, hogy betartom a Homeogene 9 és a Tantum verde spray között megtartom az előírt fél óra szünetet.

Nagyon szépen köszönöm a választ!

2011. szept. 20. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Én két óra szünetet javasolnék a két szer szedése között, annyit szoktak antibiotikumok illetve erős gyógyszerek szedése között is ajánlani!

Tehát beveszed a Hoemogene 9-et, majd vársz 2 órát és aztán a Tantum Verde Spray, majd megint vársz 2 órát, így gyakorlatilag 4 óránként veszed be mindkettőt!

Én így szoktam, és mindig hatott minden!

2011. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha neked így hatott nekem is fog! Betartom amit írtál és köszönöm a

segítséget!

2011. szept. 20. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!