Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyiért lehet legolcsóbban...

Mennyiért lehet legolcsóbban egy alap, jó aksis okosórát venni?

Figyelt kérdés

A fontos dolgok nekem, hogy a lépéseket jól számolja, legyen egy egész jó app, amin lehet látni a lépéseket, ilyesmit, bírja az aksija, ne az legyen, hogy pár óra alatt lemerül és hogy vízálló legyen.

Jó lenne, ha más sportokhoz is be lehetne állítani, és ha az üzeneteket is mutatná, de ezek nem olyan fontosak.

Szóval leginkább a lépésszámlálás és idő mutatás miatt kéne, és fontos, hogy az aksija jó legyen.

Lehet ilyet kapni olcsóbb kategóriában, vagy mindenképp a drágábbak közt kell nézelődnöm, ha nem is akarok sok mindent?



dec. 1. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy Xiaomi Redmi Watch 3 van. 30 000 Ft, nem tudom neked mit jelent az olcsóbb kategória, de nekem ez tűnt ár /érték arányban a legpozitivabbnak. Vízálló, dolgoztam vele napokat esőben, fürödtem Balatonban, semmi baja, még olyan funkciója is van, ami kirezgeti magából a vizet. Szerintem teljesen reálisan követi a lépéseket, figyeli a pulzust, értesítéseket kiirja, hívást lehet fogadni/indítani rajta, alvást monitorozza, mér véroxigén szintet, különböző sportokat tud monitorozni, van amelyiknél (pl. futás, bicikli) GPS-en követ és a végén mutatja térképen merre jártál. Zenelejátszót (pl Spotify) tudod irányítani rajta, kalóriát számol.

Az akksija nagyon jó, 4-5 napot, de van hogy többet is (ha nem használom pl a sporttrack funkciót) kibír töltés nélkül.

dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkuidőben szerintem a Huawei és a Honor vezet. Nekem az előbbi van,és már 4 éves, de még mindig csak úgy hetente kell tölteni. Őszintén megvallva nem számolom a napokat. Nálam nagyrészt csak üzenetértesítésekre van használva, ritkán van más is ami pl GPS-t kérne, akkor persze jobban merül.
dec. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Huawei wacthfit 2 baromi jó aksi,alap óra.Hátrány fizetni nem tudsz vele.Ára olyan 50k körül van.
dec. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
menj decatlonba és nėz szét ott [link] .
dec. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Akkor ne órát vegyél, hanem fitband-et. Nekem kb 1 hónapig bírja egy töltéssel, pedig már nem új. Nevéből is látható, h sportokhoz találták ki.

Nekem egy Mi Smart Band 4-esem van és teljesen jó azokra, amikre te akarod használni. Gondolom az újabbak meg még jobbak.

dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szerintem a Xiaomit választom, az még belefér a keretbe, és amiket írtak róla az nagyon tetszik.

Az órás fizetés eszemben sem volt. Gondolom 50000Ft alatt olyan nincs?

dec. 2. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:

#1

Van benne magyar nyelvű menü?

jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom, angolul és olaszul használtam eddig
jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ok, köszi. Viszont megnézni nem tudod esetleg, hogy elérhető-e benne?
jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!