Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple Watch 9-re szeretnék...

Apple Watch 9-re szeretnék AppleCare+-t kötni. Mi pontosan a menete és milyen trükk kell ahhoz, hogy én is itthon (Magyarországon) meg tudjam kötni?

Figyelt kérdés

Vásároltam az apple.com-on egy Apple Watch Series 9 órát, amelyre szeretnék biztosítást kötni. Olvastam a szifon.com cikkét is, de szeretném saját magamnak megkötni, mivel így olcsóbb. Hogyan oldottátok meg azt, hogy ha USA-n keresztül veszitek, hogy elfogadja a bankkártyát, illetve érvényes számlázási címmel is rendelkezzek? Revolut kártyám az van, esetleg azzal is működik a dolog?

Illetve lehetséges más országon keresztül (pl Ausztria) megkötni, mivel ott ha jól láttam 69€ a biztosítás, míg USA-ban 89$. Itthon meg kb. 40000Ft.



dec. 2. 10:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!