Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért állítódhatnak el teljese...

Miért állítódhatnak el teljesen a nyomtatóban a tisztító programok lejártával a színek?

Figyelt kérdés

A nyomtatóm: Epson ET-2720.


A tisztító programok lejártával teljesen elállítódtak a színek, csak rózsaszínben nyomtat. A gyári beállításokra visszaállítottam, az se segített semmit.


Az ügyfélszolgálatot felhívtam, de nem mentem sokra velük. Vigyem szervízbe. Gondolom, jó pénzért. Külföldiában vettem, mert ott éltem s 2021. augusztusában vettem. Nem tudom, mennyi a garancia, de bizonyára már nem érvényes, mindenesetre egy nyomtatónak nem kéne ilyet produkálnia 2 év után.


Járt más is így?

Meg tudtad oldani? Ha igen, hogyan?


Köszi.



dec. 5. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem állítódik el. Beszárad.

https://www.youtube.com/watch?v=Xj7AJlKYmCo&ab_channel=BestP..

Metil-etil-keton elég jól tisztítja.

dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig előtte nem oly rég nyomtattam és semmi baja nem volt.
dec. 6. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:

" csak rózsaszínben nyomtat."

Mert a kék és a sárga lemarad.

"Külföldiában vettem, "

Én amikor külföldiában vásároltam, vagy olyan helyen tettem ami van magyarországon is, mint pl. a médiamarkt, vagy vettem hozzá worldwide warranty-t, ha elérhető volt. És már érvényesítettem is párszor.

"mindenesetre egy nyomtatónak nem kéne ilyet produkálnia 2 év után."

Ezért vettem lézernyomtatót. Drága, de már több mint 10 éve nyúzom, és ez garantáltan nem szárad be, mindig üzemkész.

"Pedig előtte nem oly rég nyomtattam és semmi baja nem volt."

Mielőtt elromlik valami, jellemzően semmi baja sem szokott lenni, csak utána.

dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!