Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egyet csipog a...

Mit jelent ha egyet csipog a szénmonoxid riasztó és villog a sárga(hiba fény)? Utána miután kiszellőztettem vissza állt zöldre. Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

dec. 15. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit ír a kézikönyve? Típus?
dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Elem mikori?
dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 nem tudom mert a párom lakásában történt,de irja rajta hogy ha sárga ég akor (fault)

#2 árammal müködik azt hiszem mert olyan amit konnektorba kell dugni..

dec. 15. 16:12
 4/9 anonim ***** válasza:

No akkor leírom szép lassan, lépésről lépésre, mert látom, a következtetés és az önálló gondolkodás nem megy.


1) Megnézed a készüléken, hogy mi van ráírva (gyártó, modell, típus - bármi , ami alapján be lehet azonosítani).

2) Google kereső segítségével megkeresed az adott modell használati utasítását.

3) Megkeresed benne, hogy mit jelent a villogó sárga fény.

4) Megköszönöd a segítséget (opcionális).

dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 én értem de az zavart meg hogy utána helyre jött..zöld fény ég már azóta is.
dec. 15. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóval akkor most mégsem vagy arra kíváncsi, van-e okod az aggodalomra?
dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valami ég, akkor hívd a tűzoltókat... Tehát nem tudjuk még a típusát sem, így miféle választ vársz a kérdésedre? Olvassuk ki a kristálygömbünkből a helyes választ?
dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"én értem de az zavart meg hogy utána helyre jött..zöld fény ég már azóta is."

[link]


Amíg zöld, jó.

Nem zöld, valami nem jó.

A sárga jelzést nem befolyásolja a szellőztetés, arra ott van a piros, az a riasztás színe. Nem volt esetleg egy pillanatnyi áramszünet, ami miatt újraindult?

dec. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 de,lehetséges..nem tudom..a párom is ezt mondta hogy lehet pillanatnyi áramszünet volt,mert pont reggel volt..le volt minden kapcsolva igy nem vettük észre.
dec. 15. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!