Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy ps 4, SIMA, kellene...

Adott egy ps 4, SIMA, kellene rendeljek hozzá egy DVD lejátszó kompletten, találtam hozzá, viszont nem vagyok benne biztos és nem akarok rosszat rendelni. Egy linket szeretnék kérni. ?

Figyelt kérdés

dec. 17. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért akarsz DVD-lejátszót venni? Ennek egyébként semmi köze ahhoz, hogy milyen konzolod van.
dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ps4nek van br olvasója, nem kell hozzá másik
dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, igen blu ray - t keresek!
dec. 18. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért akarsz külön Blu-ray lejátszót, amikor van benne?
dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mert tán nem működik, először is alapból nem tudta be venni a CD - t elvileg, plusz hiányzik az a kábel ami működtetné azt a motort ami ugye be és ki adja a CD - t, viszont kerestem kábelt hozza, de pont olyat nem találtam.

Meg jobban járok ha veszek egybe, mivel ugye ahogy írtam h elvileg úgyse akarta be venni, csak forgott aminek be kellett volna vennie, plusz látszik h valaki hozzá nyúlt.

Ja és nem egy 12 éve gyerek vagyok aki most szedett valamit szét először, hanem olyan akinek szakmája van és nem egy elektronikai eszközt javított már meg.

Tehát, kapok valakitől linket ?

dec. 18. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Most akkor belső meghajtót akarsz venni? Azt nem lejátszónak hívják. Ilyesmi?

[link]

dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, viszont találtam, csak cikszám ami rajta van az olyan mintha rajta se lenne, ilyet kerestem: [link]
dec. 18. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel újra a kérdést, de meghajtót írj.
dec. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hol lehet alkatrészt venni én nem szerelek, de Amazon, eBay, AliExpress
dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!