Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Asztali DVD lejátszó nem...

Asztali DVD lejátszó nem reagál a gombokra, nem adja ki a dvd tálcát. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
sokáig nem használtuk ott volt a szekrényben porosodott
2019. júl. 1. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs bedugva a konnektorba...
2019. júl. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
be van
2019. júl. 1. 08:55
 3/9 anonim ***** válasza:
A kijelző, standby led feléled? Valószínűleg az évek alatt kiszáradtak a tápban a kondik, ezért a mögötte lévő elektronika nem kap áramot.
2019. júl. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem ír ki semmit csak azt írja hogy load és utánna no disk
2019. júl. 1. 09:17
 5/9 Bubuka508 ***** válasza:
Próbáld meg távirányítóval, ha nem ismeri fel a lemezt, akkor is működnie kéne a tálcának. Lehet, hogy tényleg kiszikkadtak a kondik, de egy tisztítás mindenképpen elférne neki. Ez alatt a lézerfejet is értem és a panelt is, azt sem árt befújni kontakt spray-vel és utána alaposan átpacsmagolni ecsettel. Nem kell megijedni, nem okoz zárlatot, különben is hamar elpárolog. Én rádiópaneleket többször rendbetettem így, nem jött be rajtuk állomás, utána mint a kristály, úgy szóltak. A lézerfejhez tiszta szeszt használj, megpróbálhatod a panelhez is, de ott nekem a kontaktspray jobban bejött. De az sem valami gagyi legyen, hanem könnyűnafta alapú (Nigrin vagy hasonló).
2019. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a pacsmagolás simán hülyeség ebben az esetben.

Ha poros, azt ki lehet fújni, vagy ecset és porszívó kombinációval eltávolítani.

Semmivel nem lesz jobb, ha összegányolod.

De itt esélyes a nyomógombos mikrokapcsolók oxidációja, azaz a távszabályzó jó tipp, kár volt elrontani ezzel az agyrémmel.

2019. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rendben megpróbálom köszönöm a válaszokat
2019. júl. 1. 17:00
 8/9 Bubuka508 ***** válasza:
Nem hülyeség biz az, mert bizonyos gőzök ha belejutnak, ragacsos bevonatot képeznek a panelen és abba beleragad a por, nem lehet kifújni belőle. Viszont nemkívánatos átvezetéseket vagy parazita kapacitásokat képezhet ez a réteg, ezért el kell távolítani, tudom, mit írok.
2019. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
5.-dik mecsináltam amit mondtál de nem működik valami nem engedi hogy kinyíljon mert kézzel kinyitottam de még a feléig sem nyílt ki.
2019. júl. 3. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!