Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Régi elektronikai eszközöket...

Régi elektronikai eszközöket le lehet még adni a Media Marktba?

Figyelt kérdés

Sose adtam még le, csak hallottam róla, hogy elvileg volt lehetőség ilyenre.


Régi telefon, telefontöltő, usb kábel, fej/fülhallgató is lenne, mindegyik használhatatlan már.


Vannak olyanok amiknek megvan az eredeti csomagolása is. Azzal és anélkül is le lehet adni? Ha lehet persze :)



jan. 1. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
EZ engem is érdekel!
jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kereső:

[link]

első találat:

"Az általunk forgalomba hozott, vagy azzal jellegében és funkciójában megegyező, használt vagy hulladékká vált elektromos, elektronikus berendezést kérésre átvesszük Öntől az Áruházainkban, vagy házhozszállításakor a nálunk vásárolt új termék birtokbaadásának helyszínén! Az átvétel díjmentes"

[link]

jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szirty ***** válasza:
Ha veszel helyette ott másikat akkor lehet.
jan. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Utánanéztem interneten én is, több választ is láttam és nem tudtam eldönteni hogy most akkor lehet-e vagy sem, ezért kérdeztem meg itt is, hátha van valakinek tapasztalata :D

(Valóban ezt így nem fogalmaztam meg)


Voltam ma Media Markt közelébe, szóval bementem oda is.


Hogy pontosítsam a 3-as válaszát, be lehet vinni, de csak mobiltelefont, amit beszámítanak, ha veszel ugye újat.


Szóval önmagában nem lehet.

jan. 2. 18:27
 5/11 Szirty ***** válasza:

"Szóval önmagában nem lehet."


És ugyan miért nem olvasod el a szöveget a linken amit fentebb mellékeltek?


" [link]


Tőlem is átvették a képcsöves régi TV-t amikor újat vettem.

jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az önmagábant úgy értettem, hogy ha csak terméket szeretnék leadni, az nem lehetséges, elnézést ha netán rosszul fogalmaztam meg.


És ahogy mondod Te is, átvették, amikor újat vettél. De én nem vettem volna új terméket, a kérdésem erre vonatkozott, hogy vásárlás nélkül le lehet-e adni azokat a termékeket amiket a kérdésemben is említek. Röviden nem :D


És ahogy említettem, utánanéztem már, de elbizonytalanodtam az információktól, mert láttam/hallottam több dolgot is, de köszönöm, hogy figyeltél arra, hogy olvassam el még egyszer :D

jan. 2. 23:44
 7/11 Szirty ***** válasza:

"Az önmagábant úgy értettem, hogy ha csak terméket szeretnék leadni, az nem lehetséges"


Értem. Így van.

De érthető is, az üzlet nem hulladék udvar hogy oda hordja a lakosság a rozsdás bojlereket meg mosógépeket...

jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Leadható elektronikai hulladék anélkül is, hogy vásárolnál. Tőlem a MediaMarkt-ban is átvették minden további nélkül.
jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szirty ***** válasza:

Mediamarkt E-hulladék átvétel:


"Az általunk forgalomba hozott, vagy azzal jellegében és funkciójában megegyező, használt vagy hulladékká vált elektromos, elektronikus berendezést kérésre átvesszük Öntől az Áruházainkban, vagy házhozszállításakor a nálunk vásárolt új termék birtokbaadásának helyszínén!"

[link]


Ez azt jelenti, hogy ha veszel egy TV-t, akkor leadhatsz egy TV-t. Ha veszel egy mosógépet, akkor leadhatsz egy mosógépet.

Csak akkor, csak azt és csak annyit amennyit veszel.

Tapasztaltam hogy ez így is van.


Ha valahol a Mediamarkt hulladékudvarként üzemel, vagy az ott dolgozó ismerős vagy jófej ismeretlen elintézi hogy bármit, bármikor bármennyit bevigyen valaki vásárlás nélkül, az nem elképzelhetetlen, de nem hiszem hogy jellemző.

Következésképp erre biztatni valakit oktalanság, mert könnyen csalódás érheti...

febr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez az idézett rész is csak azt jelenti, hogy kérésre átveszik, ha funkciójában megegyezik egy árusított termékkel. Tehát nem kell vásárolni. Sem Mediamarktban, sem Obiban nem kellett semmit vennem ahhoz, hogy leadjam az elromlott elektronikai eszközömet.
febr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!