Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Javítható-e ilyen módon a...

Javítható-e ilyen módon a szénkefe?

Figyelt kérdés

Adott egy kisflex (sarokcsiszoló) mielőtt valaki megkérdezi, hogy mi az.

Elkopott a szénkeféje. Van kettő új nem tudom mibe való szénkefém, amiknek nincs vezetéke. Működhet-e úgy a dolog, hogy simára csiszolom a kopott szénkefét és az újat, becsúsztatom az újat a helyére, majd a régit is. lesz-e így olyan kontakt köztük, hogy működjön?


jan. 2. 17:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Vegyél vissza!!

Nekem van annyi eszem, hogy a szénkefét nem köszörüljük, de lehet olvas itt olyan is akinek nincs. Más kérdéshez is írsz valami okosat ilyen alapon? Mivan ha abból még gond is lehet?

Amúgy megjavítottam így! Három óra folyamatos drótkorongozást bírta, ellenőríztem, hogy van-e kontakt probléma a két kefe közt, nincs!

Cigit pedig lehet édesanyád szívott mikor veled vemhes volt!!

jan. 3. 13:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!