Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy egy...

Létezhet olyan, hogy egy gyári DVD lemezen rosszabb minőségű a videó (főleg gyorsabb mozgásoknál), mint amilyennek eredetileg lennie kellene?

Figyelt kérdés

Az alábbi DVD-t vásároltam meg még tavaly decemberben:

[link]


És összehasonlítva az általam vásárolt DVD-n levő videót és a YouTube-ra feltett előzetes videót erre a következtetésre jutottam...


Főleg a gyors mozgásoknál vannak különbségek... A DVD-n egyértelműen valamiért ilyen vízszintes csíkok / vonalak jellennek meg a (gyorsabb) mozgásoknál, ami az előzetes YouTube videónál NINCSEN...


Lehetséges az szerintetek, hogy olyan rosszabb minőségű gyári DVD-t küldtek, ami ilyen hibás, aminél a gyorsabb mozgások máshogy jelennek meg, mint ahogy meg kellene, hogy jelenjenek?



#DVD #hiba #videó #csíkozás #gyári DVD #Video 125
jan. 2. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A youtubera milyen forrásból tették fel az előzetést

Gondolom nagyobb a felbontása mint a DVD-nek.

Az a "baj" hogy gyakorlatilag egy átlagos telefonnal nagyobb felbontású felvételt lehet készíteni mint ahogy régen kiadták a dvd-n a filmeket.

Hozzászoktunk a nagy felbontáshoz, tiszta röccenésmentes, kontrasztos, csodás képekhez.

jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1: Köszönöm a választ! Az a helyzet, hogy a DVD-n levő anyag egy része megvan egy másik DVD-n is, és ott abszolút nem csíkozik, szóval szerintem valami konkrétan a DVD lemezzel van... Csak azért csodálkozom ezen, mert ilyenre én még nem láttam példát... Mármint hogy egy gyári DVD lemezzel ez legyen...
jan. 3. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!