Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most vettem pár napja egy...

Bencee278 kérdése:

Most vettem pár napja egy White Shark CHEYENNE 4in1 gaming combot ?Emagrol a szállítással minden rendben volt a termék működik kivéve a billentyűzeten a felül lévő számok (kivéve a 6,5,0) ha be és ki nyomom a Num Lock-ot ?

Figyelt kérdés
így se jó először azt hittem hogy ez azért van mert xbox ra van rákötve de utána rákotottem laptopra úgy se volt jó gondoltam jolvan akkor vissza küldöm de előtte azért megkérdezem itt lehet van jó megoldás a válaszokat előre is köszönöm?

#billentyűzet #White Shark #Számok nem működnek #xbox és billentyűzet
jan. 3. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi van?
jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy bizonyos extra gombok nem működnek konzolon, de az alap gomboknak kellene. Ha PCn sem megy akkor lehet van hozzá valami program amit a gyártó oldaláról PCre kell telepíteni a normál működéshez. Ha ez PCn segít akkor konzolon viszont nem fog mert oda nem tudsz telepíteni dolgokat.
jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!