Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak fizikai hiba lehet, ha...

Csak fizikai hiba lehet, ha egy billentyűzetről 3 gomb nem működik, az összes többi rendben működik?

Figyelt kérdés

Ha számít, a problémás billentyűket leszedtem, de nem látok semmilyen hibát, sérülést alatta.

USB csatlakozós, ideiglenes sürgős megoldásként használnám most ezt a régit.



2022. jan. 25. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Mechanikus?

Szilikonos?

Hybrid?


Milyen billentyűzet egyáltalán?

2022. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

membrános

MT-K9300

2022. jan. 25. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy a 3 említett billentyű alatt nem működik a membrán. Nekem is volt ilyen esetem. Szétszedtem, kiszedtem a membránt, alkohollal letisztítottam, utána jó lett.
2022. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, megpróbálom.
2022. jan. 25. 19:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt nem értem, hogy az első hozzászólót miért pontozta le valaki, nekem csak segíteni akart, több információt kérve első lépésként.
2022. jan. 25. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne is foglalkozz azzal, 2016 óta ez megy itt semmi más...


Látnád mi megy egy Intel v AMD kérdésnél, az már aranyköpések szint.

-----

Próbáld meg amit #3 írt, esetleg nézd meg membránon is meg a nyákon is az érintkező részt nincs-e szemmel látható sérülés.

2022. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!