Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » TitanWatch 9 ULTRA vélemény?

TitanWatch 9 ULTRA vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Mi a véleményetek a smartandtechs.com-on elérhető TitanWatch 9 ULTRA okosóráról?

Aki vásárolt náluk, megosztaná a véleményét?

[link]



jan. 6. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mi a véleményetek a smartandtechs.com-on elérhető TitanWatch 9 ULTRA okosóráról?"


A leírásban vannak ellentmondások, ettől nekem hiteltelen, de ha tetszik vedd meg, valamire csak jó.

jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 JasonMakelele válasza:
Olcsó óráról szó sem lehet, 49 ezer Ft amit Kínából vagy eBay rol 10-20 ért lehet meg venni. Úszáshoz vettem és kb 20mp vízben tartózkodás után az óra már csak “welcome” feliratot mutatott majd elsötétült a kijelző és csak rezgett. Ügyfél szolgálat nem válaszol se e-mailba, se Facebookon, se tiktokon se telefonon. Úgy tűnik ez már nem is fog változni.
febr. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kézhez vétel után szépen két újjal óvatosan kicsomagoltam, felraktam rá a szíjakat és bekapcsoltam. Nekem eléggé katyvasz volt a menüje, fordítási hibákkal, végigpróbálgattam az egészségügyi funkciókat, állítgattam az óralapokat, kipróbáltam a vezetéknélküli töltést. Viszont egy aktív nyomkodósabb 60 perc után gondolt egyet, újraindúlt és visszaváltott kínai nyelvre. A vérnyomás és vércukormérést nem tudtam sajnos ellenőrizni. A Honor Band 6hoz képest eléggé búcsús az összeszerelése. A számlapon valami olcsó plexire hajazó akármi lehet, plusz hallottam valamiféle kattogó, zörgő hangot úgy ahogy mozgattam a karomat az órával, de nem jöttem rá hogy honnan jön. valamelyik gombra tippeltem, de a gombok mozgatására nem jött elő a jelenség. Vízbe nem mertem meríteni. 1 napon belül megrendeltem a GLS csomagfeladást és visszaküldtem. Kb másfél héten belül visszaküldték a vételárat.
febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!