Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Leejtett füllhallgató?

Leejtett füllhallgató?

Figyelt kérdés
A napokba leejtettem a Huawei vezetéknélküli füllhallgatómat, a bal fele már nem szól olyan jól és tisztán, mint azelőtt, a jobb viszont igen, ilyenkor is ér valamit a gyári mediamarktos garacia, vagy ezt saját hibánnak véljem és nem fognak foglalkozni vele?

jan. 9. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

"ezt saját hibánnak véljem"


Miért, kinek a hibája? A zöldségesé?

jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy én ejtettem le a kanapéról esett le, kb fél méteres magasságból, azért eléggé szánalmas, hogy ennyit bírnak ezek a szarok
jan. 9. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem kínai vackokat kéne venni.
jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4 éve Huawei telefonom van, ez is volt már le ejtve "kínai vacak", semmi problémája azon kívül, hogy gyorsabban merül. Nálad is baj van toronyba.
jan. 9. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha azt mondod hogy magától romlott el, és nem látszik rajta egyértelműen hogy leesett, akkor lehet hogy visszaélhetsz a garanciájukkal.
jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy milyen magasságból esik le, az esésből fakadó sérülés semmiképp sem gyári hiba.
jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tízezer forintnál drágább volt, akkor jótállás van rá. Ha kereskedő le akar passzolni, akkor kérd hogy szakértővel vizsgáltassa be, ennek költsége őt terheli. kb. 50 ezer forint lenne, így inkább simán cseréli (neki ez nem költség, mert a gyártói garanciát érvényesíti).



"A jótállás teljes időtartama és a szavatossági idő első hat hónapja alatt a vállalkozásnak kell szakvéleménnyel bizonyítania, hogy a hiba nem gyári eredetű. A szakértői vélemény költségei alapesetben az eladót, a szavatossági idő második felében azonban a vevőt terhelik."

[link]

jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!