Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik alacsony feszültségű...

Létezik alacsony feszültségű villanykörte imitáció?

Figyelt kérdés
5-10 voltos alacsony feszültségű égőre van szükségem. Vagy valamire, ami hasonlít a régi fényforrásokra. LED nem jó. Esetleg, ha létezne valami 1 centis LED csík, amit beletennék kibelezett égőbe...Van ötletetek?

jan. 15. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bár nem alacsony feszültségű, de a filamentes led "izzók" jók lehetnek neked.
jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Szirty ***** válasza:

[link]


De 12V-ost többet találsz:

[link]

jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Próbálj "világosabban" fogalmazni, mert érthetetlen, hogy mit akarsz, mi a célod ezzel.
jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Végy egy Trabantot, abban jó eséllyel 6 V-os ízzók vannak.
jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Talán ilyesmire gondolsz?

[link]

jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Dekorációnak kell. Igen a filamentes izzók jól néznek ki. Csak az ugye 230 ra megy. Nekem meg alacsony feszültségre kellene. Az az Amazonos cucc fakenek tűnik nekem - de igen, ilyesmit keresek. Lehet rendelek, kipróbálom. Igaz jobb lenne maximum 10 voltig, de lehet széttudom kapni és csak egy "csíkot" felhasználni belőle. Amit szeretnék, hogy retrónak tűnjön, de ne legyen olyan nagy fogyasztása...
jan. 16. 12:16
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]

Mennyire lehet valaki balfácán?

jan. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy normál villanykörte méretű legyen. És úgynézzen ki, mint egy régi égő, amit még a dínók használtak...
jan. 16. 20:45
 9/15 Szirty ***** válasza:

"...amit még a dínók használtak..."


A dinók? Írod Te, aki ugyanannyira ősember vagy mint mindenki!

Aki gőzzel előállított áramot használ, ivóvízzel öblíti le a WC-t, elhullott élőlények maradványaiból kifőzött üzemanyagot égető járművekkel hurcoltatja a s*ggét, kémiai energiaforrást használ az elektronikus készülékeiben?

jan. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:

[link]


[link]


Itt nem szűrtem feszültségre, csak az érdekesség kedvéért:


[link]


Egyébként glimmlámpát is lehet működtetni törpefeszültségről, csak egy kis inverter kell hozzá, ami AC 70-100 V-ra felnyomja. Nagyon minimális teljesítményt igényel.

jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!