Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan elektronikai...

Hosszúhajú kérdése:

Létezik olyan elektronikai eszköz ami csak kézi jegyzetelésre szolgál és kb nincs is több funkciója?

Figyelt kérdés
van laptopom, így minden megvan. de utálok gépelni. kézzel viszont nagyon szeretek jegyzetelni. a füzetes jegyzeteim viszont nem túl praktikusak, mert ha kimarad valami, már nem lehet beilleszteni, az egész füzet csak nyilazgatás meg kimaradt dolgok megcsillagozása... olyan eszköz kéne ami elég ha egy dolgot tud. azt hogy kézzel jegyzeteljek rá. létezik ilyen? tudom van tablet ipad, de azok már sok mindent tudnak, így drágábbak is. nekem elég ha írhatok rá, nem kell ezer felesleges cucc. van ilyen vagy csak az én agyamban létezik?

#tablet #iPad #jegyzet #kézi jegyzet #jegyzet füzet
jan. 16. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenre gondoltál?


[link]

jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

aztaaaaaaa! ezek tényleg léteznek!!! :O de jó!!

mindkettőtöknek köszönöm!!!!

jan. 16. 15:43
 4/8 A kérdező kommentje:
2. ez az okosfüzet még inkább megfelel, és igen, ilyenre gondoltam! :)
jan. 16. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy ha sok pénzed van, akkor ReMarkable, Kindle Scribe, Boox Note sorozat. Mondjuk dárgább, mint egy sima tablet, de jegyzetelésre sokkal jobb.

(Ez az okosfüzet nekem új, de amennyire leírják az oldalukon, ezen nem tudsz beilleszteni meg mozgatni, csak utólag a telefonon/számítógépen. Ha ez nem zavar, ötletesnek tűnik.)

jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5. ó képzeld, én is azt hittem elsőre hogy itt majd be tudok szúrni, mozgatni, meg ilyenek, már annnnnyira megörültem.. :(

és sajnos a notebookok meg pici memória, nem elég...

hát pénz az nincs luxusra - mint a legtöbb mai embernek - így marad az hogy veszek ilyen gyűrűvel összefogott papírokat, és ha valami kimarad akkor a gyűrűt ki tudom nyitni és átpakolom a papírt a megfelelő helyre és úgy betoldom.


[link]

jan. 16. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek az ilyen rajz, vagy írótáblák kb semmire nem jók, mert még elmenteni se lehet 1-1 oldalt. [link] Max lefotózod, vagy beszkenneled. Csak a drágábbak tudnak mentést, beillesztést stb. Ami kb annyiba kerül mint egy tablet.
jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. az jó hogy itt élesben bemutatják
jan. 17. 01:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!