Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri megvenni a mostani...

Megéri megvenni a mostani legújabb magic mouset vagy inkább megéri várni, hogy hátha jön ki új a tavaszi bemutatón?

Figyelt kérdés

jan. 20. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés... 2009-2015 között volt az első generációja - ami nekem is van, és 2015-től a második generáció. Szóval ideje lenne egy új kiadásnak ha csak a dátumokat nézzük.

De valljuk be nincs rajta sok fejleszteni való. Max tesznek bele a 3.0-s bluetooth helyett újabbat, meg lightning port helyett usb-c-t.

jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg nem lehet, hogy kiadnak egy olyat, amit kényelmesebb használni? Hallottam, hogy nem mindenkinek jön be, hogy ennyire lapos.
jan. 20. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 éve használom napi 5-10 órát is akár. Nincs semmi gondom vele, jól lehet használni, szeretem. Mindenkinek más a preferenciája, valaki szereti ha kitölti a kezét az egér. Én például utálom az olyan nagy bumszlikat. (Némelyikbe még ventillátort is kell tenni hogy ne izzadjon rá az ember keze :DDDD) A Magic Mouse eleve nem lehet ilyen tenyérbesimulós, mert az egész felülete érintés érzékeny. Ha marokba fognád, nem érzékelné jól az érintéseket. Az meg fontos, mert a jobb klikket is úgy tudja értelmezni hogy figyeli melyik oldalon nyomod.
jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fmaxy ***** válasza:
Én az USB-C miatt várom az újat, teló is az már (15-ös alma). Amúgy én nagyon nehezen szoktam meg az egeret (MM2), a billentyűzet viszont annál jobb. :)
febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Várd meg a Márciust, hátha upgradelik a portot USB C-re, bár nekem mostani generáció jobb döntés lenne, mert iPhoneom, Airpodsom, iPadem mind lighting usb-s így egy kábellel tudom tölteni pluszba az egeret is.


Egyébként nézz rá Mx Master 3S-re, Aquanál egyárban van a Magic Mouse-al.

febr. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!