Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Macbook javítás garanciában?

Macbook javítás garanciában?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elvittem a 2012es MacBook airemet megjavítani még szeptemberben , mivel nem működött . Akkucserét csináltattak benne 40 000ért, ezután 2 hétig tökéletesen működött , azután elkezdett lassulni a gép, végül novemberre el se indult. tegnap elvittem megint szervizbe hogy javíttasak meg a 6 hónapos garanciával, de azt mondjak hogy perkaljunk 40000 t SSD csereert. Ha tudom hogy az SSD is hibás, nem fizetem ki az akkucseret. Ilyenkor mit lehet tenni hogy ne vesszen el a pénzem? Ennek van jogszabályi szabályozása?

jan. 22. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
A garancia az akksira van, nem másra...
jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Egy 14 éves gépre már nem kellett volna egyszer sem 40k-t költeni, pláne nem kétszer...

Ráadásul egy ssd csere 40k-ért rohadt sok!!

Nézd meg mennyi meló:

https://www.youtube.com/watch?v=bhSMVE2pWX0

Ez egy rutinos szerelőnek ma 10 perc.

És semmi nem garantálja hogy megoldja a problémát.

jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"Nézd meg mennyi meló:"


Tényleg annyira vagy ostoba, hogy szerinted a munkadíj a 40k?

jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyit tudok hogy javítás után van 6 hónap garancia, és hogy ok nem tudtak helyesen megállapítani a problemat
jan. 22. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:
A cserélt alkatrészre. Még mindig.
jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80e ért lesz egy 30e ft értékű laptopod. Gratulálok.
jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a csere után 2 hétig jól működött a gép, akkor az SSD nyilván nem volt hibás abba a pillanatban, tehát nem diagnosztizáltak félre. Nem is értem hogy gondolod ezt.

Van egy ezer éves géped, aminek az alkatrészei sorra fossák el magukat. Ha ennyire fontos életben tartanod, akkor annak ez az ára. Amúgy én is csak gratulálni tudok.

jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!