Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudom újratenni a...

Miért nem tudom újratenni a laptopom?

Figyelt kérdés

Egy Acer Nitro 5 laptopom van, újra szeretném tenni mert már nagyon sokminden van rajta de azt írja ki hogy

“status_wait_2”

Ez miért lehet? És hogy oldjam meg?



febr. 10. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor írja ki ezt pontosan, mi történik?

Bővebb leírást adj, hogy lehessen segíteni.

febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Belépek a gépházba>frissítés és biztonság> helyreállítás> kezdés (itt kiválasztok mindent, majd tölt és újraindul) mikor újraindul akkor egyből kiadja azt hogy milyen nyelvű a billentyűm. Miután kiválasztottam ott annyi van hogy kikapcsolás vagy hibaelhárítás> rendszerkép helyreállítása és ott írja ki hogy status_wait_2
febr. 10. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Csinálj tiszta telepítést.
febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pendrive-ról boot-olható telepítés kellene, bármilyen gépen készíthetsz ilyet a Microsoft Media Creation Tool segítségével.
febr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
febr. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!