Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi indíthatja be időnként a...

Mi indíthatja be időnként a risztókat a környéken?

Figyelt kérdés
88 Boudary alarm (határvonal riasztás)nem is létezik nálam ezzel a kóddal érzékelő de ő itt érez valami szabotázst, de nem csak nálam, a környéken is megszólalnak a risztók, lehet valami Nap tevékenység?-vagy valami katonai repülő, vagy mi? Egy biztos, hogy nem létező szenzorról ad riasztást.

#riasztó #alarm system
febr. 11. 12:40
 1/8 Szirty ***** válasza:
Pillanatnyi áramkimaradás?
febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, áramkimaradás, azt üzenetben küldi, ha a hálózaton történik valami, az aksi 14h tarja, ha esetleg lemerül csak az áram ha visszajön akkor szokott risztani. De ez valami más váltja ki.
febr. 11. 12:45
 3/8 Szirty ***** válasza:
Én arról beszélek, amikor 100-200ms ideig marad ki az áram.
febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, hogy az ilyen rövid ideig tartó áram kimaradást at UPS szokta érzékelni csak, de nem érékelt semmit. Csak annyit veszek észre hogy pislog a sárga LED rajta. Mondjuk soha nem jöttem rá, hogy igaz nem is olvastam el a használatii utasítás e részét, valószínűleg meg van adva neki. APC Back UPS CS 500, most azért utána nézek. Ma már harmadszor indult be a riasztás, valami actív nagyon, a Nap tevékenség nem vészes, volt már nagyobb is.

[link]


[link]

febr. 11. 13:43
 5/8 PéterPálka ***** válasza:
Gyanítom, hogy valami rádiós zavar okozza, de minden bizonnyal nincs jól konfigurálva a rendszer, hogy olyan érzékelőre jelez problémát, ami valójában nincs is a rendszerben.
febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem van egy gyanúsított, egy kínai elektromos kerékpár riasztó rendszere indítja be a környék riasztóit. Ha megint , riasztás lesz akkor kimegyek és megnézem, hogy meg milyen kerékpár, meg megkérem, hogy tegyen próbát, hogy bebizonyosodjon hogy tényleg a kerékpár alarmja a tettes. Ami furcsa hogy a riasztó távirányítója a kaputól veszi a jelet, ez a szomszéd meg két házzal arrább van kb.40-50m...persze ettől lehet erős rádió jel neki.
febr. 12. 16:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Én konfiguráltam az Alarm rendszeremet, A-Z-ig mindent ismerek rajta.
febr. 12. 16:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Meglett, a hibát egy elrohadt vezeték okozta a kültéri szirénában, a szabotázs védelmi vezeték rohadt el az ellenálásal együtt. Vagy a szél, vagy valami bogár megmozdította a vezetéket akkor megszűnt az áramkör és beriasztott a riasztó.
febr. 20. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!