Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ÁNYK -val hogyan tudom a...

ÁNYK -val hogyan tudom a tavalyi bevallásomat megnyitni ? (enyk fájl)

Figyelt kérdés

BEV J04 nyomtatványt szeretném megnyitni, talán 40.1 verziójú nyomtatvány volt kitöltve. Közben újra lett telepítve a számítógép, de az abevjava mappát elmentettem. Most , hogy feltelepítettem a javát, Ányk -t , nyomtatványokat, 40.6 verziót látom mikor új nyomtatványt nyitok meg, ha az elmentett abevjava mappából indítom akkor is. A legújabb nyomtatvány változattal meg tudom nyitni a korábbi bevallásokat ?


A probléma az, hogy a programban sehogy sem tudom megnyitni amit szeretnék , ugyanis windows intézőben hiába látom a fájlokat, van több fájl is a mentesek mappában, de nem látom ÁNYK - ban, ha:

- fájlműveletek a mentés könyvtárban

- egyedi-, csoportos importálás

- technikai áttöltés új nyomtatványba

- csoportos műveletek

parancsokkal próbálkozom. pedig minden fájltípusra keresne a program, elvileg.

Fontos lenne, az idei bevallás kitöltésében segítene, szükség lenne az adatokra.



febr. 11. 20:04
 1/1 A kérdező kommentje:

közben sikerült, egyszerű felhasználóként nekem elég volt rájönni.

Nem abban a mappában keresi a nyomtatványt, ahonnan indítom , hanem ahova telepítve van.

febr. 11. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!