Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Felsőmaró csapágy csere?

Felsőmaró csapágy csere?

Figyelt kérdés
Szétszedtem a felsőmaró gépet mert csapágyas lett.A forgórészt nem tudom kivenni a pajzsból.Próbáltam csapágykinyomóval de sikertelen művelet.Szedett itt már ki valaki ilyen gépből csapágyat?Vajon mi lehet a trükkje?Eddig minden csapágyat eltudtam távolitani lehúzóval vagy csapágy kinyomóval de ez nem sikerült.Nem merem jobban fesziteni a kinyomóval mert tartok tőle a pajzsot eltöröm és akkor vége a mostanában vásárolt gépnek.Bár újnak mondható de a boltban ez volt a bemutató darab és szerintem sokan próbálgatták és nálam adta meg magát.Teszem hozzá amikor hozzám került már akkor is lehetett hallani a csapágy híbát.
febr. 12. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Ki tudja... lehet beragasztották a csapágyat a pajzsba. Vagy velesült a melegedés miatt.

Próbáld meg a pajzsot megmelegíteni.

febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

"A forgórészen van tekercselés,igaz,cvz húzal.A melegitéstől nem sérűlhet?Bár hőterelővel megoldhatónak tűnik.

Hőlégpisztoly áll csak rendelkezésemre,ez elegendő?"

A tengely sem jön ki a csapágyból és a csapágy sem a pajzsból?

febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 Pont ez a baj,egyik sem mozdul
febr. 12. 17:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a három,csapágy,forgórész,pajzs,össze gyógyultak a frányák és most kitalálták mefszívatnak.
febr. 12. 17:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a hozzászólást!Megoldodott.
febr. 12. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!