Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gyapágyas mosógép cseréje. KB...

Gyapágyas mosógép cseréje. KB milyen áron mozog és mennyi ideig kell nélkülöznöm a gépet (szerelési idő)?

Figyelt kérdés

jan. 8. 18:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok. Kissé mellé fogalmaztam: mosógép gyapágy-cseréje mennyi időt vesz igénybe és milyen áron mozog. Köszönöm
jan. 8. 18:52
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok vészmadárkodni, de lehet lélekben felkészülhetsz egy új gép vásárlására, mivel előfordulhat, hogy nem javítható. Gyártók már műanyag üstházakat gyártanak két félből, és a dob behelyezése után, ultrahanggal összehegesztik, innentől nem szétszedhető, és csak kompletten cserélhető, vagyis gazdasági totálkár.

[link]

jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
csere, nincs más választásod.
jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól függ hol van az a csapágy és lehetséges-e a cseréje. Sok esetven van már olyan hogy nem szerelhető a csapágy, vagy a csapágyház nem javítható. Hiába cseréljük a csapágyaz ha a gyapágyházban megforgott, a cserélvel nem sok mindent lehet kezdeni. Kibájlagolni sörösdobozzal és egy ideig még jó lesz.

Haaaaa szét lehet egyáltalán szedni roncsolás nélkül.....


Egyébkén egy régi, könnyen atomjaida bontható mosógépen nem nagy dolog. 2-3ezer forint egy csapágy.

jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözlöm! Nem mindegy hogy milyen gépről van szó és hogy van-e még garancia rá. Igen sajnos az új gépek többségénél már nem lehet gazdaságosan javítani. Ha garanciális gépről van szó, akkor cserélik üstházzal együtt. Ezt a helyszínen megoldják 1-2 óra alatt. De van olyan, hogy kijön a szerelő, felméri a hibát, megrendeli és ha megjött az alkatrész, akkor kijön és kicseréli. Régi gépeknél még van esély rá, hogy gazdaságos kicserélni. Írd meg a gép gyártmányát tipusszámát és hogy van-e még rá garancia, úgy pontosabban tudunk választ adni
jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5 ėvel ezelöt sem lehetet nagyon az akkori mosogėpemet egy samsungot megjavitani gazdasågosan mert csapágyas lett. uj mosogėpet kellet venem.
jan. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nem érdemes vele foglalkozni, drága és sok időbe telik a javítás.

Kell venni egy LG Direct Drive, lineáris motrral készült gépet, 10 év garancia van a motorra.

Mi tíz év után cseréltünk gépet, LG-t LG-re.

[link]

jan. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A motorra 10 év garanciát kaptál, de abban is van dobcsapágy. Nekünk a samsungban 2 és fél évet bírt. Sajnos a csapágyház is megrepedt az üstben, úgyhogy direkt drive ide vagy oda, kuka lesz a gép. Mivel megrendeltük a csapágyat, ragasztóval beszereltük, de olyan erők vannak ott, hogy ez csak ideig óráig fog menni. A jó marketing ellenére, ugyanúgy benne vannak ezek a gépek is a tervezett elavulás elméletében. Én azt a stratégiát fogom választani, megveszem a legolcsóbbat, garanciaidőn belül megcsináltatom, utána lecserélem, ha beadja a kulcsot.
jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Minden bizonnyal van mindenre példa.

Én 23 éves Whirlpool gépemet csapágyaztam meg idén, jóminőségű csapágyakkal, kb. 6ezer Ft.

De EMAG-ról rendeltem bele 5ezerért szivattyút, azt is cserélem -egyszer élünk!

Örökélet + 1 nap.

☺️

jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Milyen márkájú a gép?
jan. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!