Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Külső HDD-t ki szoktátok...

Külső HDD-t ki szoktátok húzni a gépből? Úgy hosszabb élettartam várható ha nincs bedugva?

Figyelt kérdés

febr. 12. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak backup tárhelyként használom, ezért nincs folyamatosan bedugva, csak akkor ha pakolok rá/le róla fájlokat. Semmi baja, pedig egy olcsóbb kategóriájú típus :D
febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A lemez saját elektronikája (ez típusfüggő is lehet) és a dokkoló vagy keret elektronikája is kikapcsol egy idő után, sőt általában a számítógép is lekapcsolja az usb-portot vagy legalábbis takarékra teszi, ha egy ideig nincs használatban, de ez beállítás kérdése is.

De ettől függetlenül szerintem nem érdemes, nincs értelme hosszabb időre rácsatlakozva hagyni, főleg ha tudod, hogy most hosszabb időre nem lesz rá szükséged.

febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor dugom be, mikor frissítem a backup fájlokat.
febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Külső HDD-t csak akkor dugod a gépre, ha épp szükség van rá, nem?
febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Plusz, ha netán bekapsz egy zsarolóvírust, az a felcsatolt meghajtókat is elfogyasztja. Ami meg a szekrényben van, azokat nem :)
febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Már persze Windowson.
febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És szerinted a lakosság túlnyomó többsége mit használ?
febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!