Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy pendrive nak milyen...

Egy pendrive nak milyen felhasznalas mellett mekkora az elettartama?

Figyelt kérdés
jan. 7. 01:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lutri kategória, soha nem tudhatod.


"márkásabbak" hajlamosabbak tovább bírni


noname = a belátható időn belül kukával

jan. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mi a belathato ido? 2 ev?
jan. 7. 05:20
 3/9 grafno ***** válasza:
100%
Nekem vannak 10-15eves pendrivek céges partikrol legolcsobb kinaik, azok meg müködnek.
jan. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 16 éves Kingstonom. De tényleg lutri.
jan. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Ami biztosabb a Kingston és SanDisk a többi az nem jó semmire lutri és ha AliExpress rendlesz sokszor bele lehet futni fake be olyan áron kínál nagy kapacitásút ami túl szép hogy igaz legyen

Pl 1tb ami valójában egy 8gb micro sd kártya bele mokolva egy pendrive házba egy usb adapterrel

jan. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban lutri. Belefutottam egy újonnan vásárolt Adata pendriveba, és a szar az egy nagyon dicsőítő megfogalmazás erről. ~15GB adatot szerettem volna rámásolni, de amikor megláttam, hogy ez cca 3 óra hosszáig tart, inkább kidobtam.
jan. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ssd alapú pendrive-ok, olyat vegyél. Kb 15 ezernél indulnak a 128-256 gigások, ezek elvileg nem halnak be olyan hamar, és még gyorsak is.

A szarokból kb 2-3 kingston, 2 toshiba, 1 sandisk pendriveom ment tönkre pár éven belül, plusz 2 kingston micro sd, meg pár másik noname micro sd. Teljesen megbízhatatlanok.

jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemesebb inkább külső merevlemezt/ssdt használni, tartósabbak.
jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Hdd a Toshiba p300 szériát kerülni az nem hogy lutri egyenes vágó híd napjai vannak csak hátra nálam 3 db is fel mondta a szolgálatot pár napon belül

Ott ami tutti a seagate és a wd utóbbi bol a blue 1tb 7200rpm az mindent is kibír

Meg regi seagate-samsung volt hogy a húgom földre ejtette a laptopot hdd álmos könyv szerint ez nem jelent jót

És túl élete

jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!