Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyedi grafika?Létezik ilyen...

Egyedi grafika?Létezik ilyen nyomtató? Ha igen,hol tudom megvásárolni,mennyi a fenntartási költsége?

Figyelt kérdés

Kedves Tagok:

Az iránt szeretnék érdeklődni,hogy létezik-e olyan nyomtató,ami fém/műanyag guriga alakú felületre képes nyomtatni egyedi grafika alapján színesben is,tartósan és jó minőséggel?

Az egyedi grafika alatt azt értem,hogy lehet,hogy egy termékből csak egy darab készül, és utána már készül egy teljesen másik grafikával.

Létezik ilyen? Hol tudom megvásárolni,mennyibe kerül egy ilyen nyomtató szervízelése,stb? Köszönöm legyen szép napotok!



febr. 16. 09:13
 1/7 47. ***** válasza:
Vagy tamponnyomás, vagy hőszublimációs eljárás.
febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre inkább egy lézergravirozó lenne a jó megoldás.
febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 47. ***** válasza:
#2 színesben?
febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szirty ***** válasza:
70%

"#2 színesben?"


Jah. Színes lézerrel :)


"#3: Megoldható"


Persze... persze. És azt tudod hogy a videóban az a bizonyos színes gravírozás csak bizonyos fajta acél felületen fog működni és ott is csak igen korlátozott módon?

febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Közben a kérdés kiküldése után rájöttem,hogy igen,azt nem írtam le,hogy színesben gondolkodok. :)

febr. 16. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!