Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » OTP junior bank bejentkezés...

OTP junior bank bejentkezés felfüggesztve. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne hogy ma nyitottunk OTP junior számlát és mikor beakartam jelentkezni véletlen rosszul írtam be sokszor az azonosító számot. És azt írta ki hogy bejelentés felfüggesztve. Hogy ilyenkor mi a teendő? Várni kell egy napot és minden jó lesz vagy be kell menni a bankba? A normális válaszokat előre is köszönöm!!

#OTP Junior #Bejelentkezés felfüggesztve
febr. 26. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyfelszolgalat mit mondott?
febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia még nem fordultunk hozzájuk
febr. 26. 19:21
 3/8 grafno ***** válasza:
Bankba menni egy új kodert
febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tehat ha hol ertem, elobb erdeklodsz valami random forumon random emberektol, minthogy felhivd az egyetlen illetekest, ami az ugyfelszolgalat?


Sok sikert!

febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kicsit félre értesz .... Én csak arra akartam kilyukadni hogy valaki járt e már így és mit csinált
febr. 26. 20:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Jajjjjmicsinaaaaat... baszki felhivta az ugyfelszolgalatot ami tobbek kozott ezert van, ahelyett hogy a gyk-n vernyakolt volna hogy jajmicsinaaajjjon.
febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Figyelj nem azért írtam ki hogy jajj most mit csináljak hanem ha valaki esetleg más is így járt akkord megossza velem hogy ő akkor mit csinált. De mind1 ezt te úgyse érted :/
febr. 26. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
A zöldségesnél is meg szoktad kérdezni a hurka árát, hátha mást is érdekelne?
febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!