Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telekomnál szigorúan veszik...

Telekomnál szigorúan veszik az egy címre egy szolgáltatás bekötést?

Figyelt kérdés

A következő a probléma:

Jelenleg két címen található otthoni internet + telefon (egybe kötve) szolgáltatásom. Az egyik meg fog szűnni nemsokára, és szeretném áthelyezni.

A probléma ott kezdődik, hogy arra a címre szeretném átrakni, ahol a másik van jelenleg (amit állítólag nem lehet).

A cím egy és ugyanaz, azonban a telken található 2 helyrajzi szám is (mindkettő hozzám tartozik), és mindegyik helyrajzi számon található több épület is - a netet azonban ugyanazon épületbe szeretném bekötni, ahol a másik is van jelenleg, csak másik emeletre (2 szintes családi ház, emeleten egyetemista gyerekek, földszinten szülők).

Lehetséges-e ez azon módon, hogy amikor a szerelő kijön áthelyezni, akkor az újonnan kiépített csőrendszerbe huzatom be az optikai kábelt, és az emeleti ablakon vezetem be a házba (de az áthelyezést a másik helyrajzi számra kérem meg, ami fizikailag nem különül el egyáltalán a helytől).

Vagyis, feltétlenül muszáj-e arra a címre bevezetnie, ahol rendelve van és nem lehet-e 50 méterrel odébb, ahol használni is tudnám?

Egyéb info: egyik helyrajzi számon 1 garázs és 1 családi ház (nem összeépített), másikon még egy garázs található (ide lenne papíron áthelyezve).

Lehet kissé komplikált a levezetésem, de nem tudtam ennél egyértelműbben a konkrét hely említése nélkül.

Előre is köszönöm a segítséget!



febr. 27. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Menj be az ügyfélszolgáltra ott mond el mi a problémád, ők ebbe tudnak segíteni.
febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Volt már pár hónapja, elmondták neki, hogy nem. Ezek szerint azóta sem fogta fel.
febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Hát nálunk közös udvarabn egyről 3 család (rokonok) néztük a kábeltévét!



A helyedben áthúznék egy kábelt/kábeleket vagy wifit használnék.

febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Internetet telefont is mefmg lehet osztani szerintem
febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

"Lehetséges-e ez azon módon, hogy amikor a szerelő kijön áthelyezni,"

Nem lehetséges, hogy ahelyett, hogy minket fárasztasz, bemész a szolgáltatóhoz, és lebeszéled velük a dolgot?

febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem írtam ki semmilyen hasonló kérdést korábban, illetve nem is találtam sehol sem szóval nem tudom miről beszéltek. Ha fárasztó válaszolni, minek fáradoztál azzal, hogy leírd ezt a haszontalan választ...?
febr. 27. 20:09
 7/11 anonim ***** válasza:
febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

????

Mint mondtam, én nem írtam még ki ilyen kérdést soha.

febr. 28. 00:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy helyrajzi számom egy előfizetés lehet.
febr. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egy helyrajzi számom egy előfizetés lehet."

De neki több helyrajzi száma is van.

Nem mindeig tudják ezt jól megoldani.

A kollégám úgy vett házat, hogy a portán 3 helyrajzi szám van. 2 épület, és 3 villanyóra is. Na ezt a már több mint 10 éve nem tudja elintézni, hogy csak egy legyen, mert olyan maceréval járna, gohy inkább nem bolygatja.

Viszont a Vodától 2 szolgáltatás van neki bekötve hivatalosan.

febr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!