Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál ha kikapcsolom a...

Telekomnál ha kikapcsolom a 'szolgáltatást kérek mellé'gombot akkor a telefon kb olyan lesz mintha nem szolgáltatónál vettem volna?

Figyelt kérdés
Tehát nem jár hozzá új szolgáltatás se hűség idő?

2023. aug. 6. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az azt jelenti hogyha kérsz mellé "szolgáltatást" telefonkártyát,előfizetést akkor valamennyivel olcsóbb a készülék,viszont ha már van telekomos előfizetésed amivel elégedett vagy akkor nyilván nem kérsz még egyet az új telefonhoz.

Vagy felmondod a régit hogy a "szolgáltatással" pár ezerrel olcsóbban kapd a telefont.Amit azután "visszavesznek"mert szinte a legdrágább előfizetést ajánlják az új telefonhoz még akkor is ha nem használod ki...

2023. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam köszi a választ
2023. aug. 6. 13:12
 3/10 anonim ***** válasza:
A hűségidő a díjcsomagra jár, nem a telefonra!
2023. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Viszont a készülékre azért kapsz kedvezményt, mert a csomagra hűséget vállalsz. Tehát a kettő összekapcsolódik. Ha a készülék kedvezményes árát kifizetted, de a csomagot nem fizeted, a készüléket ugyanúgy le fogják tiltani, mivel úgy vetted meg olcsóbban, hogy aláírtad a két évet a csomagra.
2023. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha kikapcsold azt a gombot, akkor listaáron vásárolhatod a készüléket, ami drágább mint bárhol máshol megvenni.
2023. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 Nem feltétlenül.


Jómagam pl LISTAÁRON vettem egy TV-t, ami a Telekomnál 110.000 Ft volt, árukeresőn pedig a legolcsóbb helyen 120.000...


De a példa kedvéért megnéztem az iPhone 14 Pro 256Gb-ot:

-Telekom LISTAÁR: 480.920 Ft


Árukereső:

-COOL Mobile (itt a legolcsóbb) : 484.990 Ft

-Pepita.hu: 501.990 Ft



Szóval ez a "drágább, mint bárhol máshol" dolgot azért cáfolnám...

2023. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

*/Bocsánat, előző válaszomat módosítom azzal, hogy a 256GB-os Telekom listaára NEM 484.990 hanem 540.980 Ft


De ha visszamegyünk az Árukeresőre, bőven vannak boltok, ahol ennél is drágább.

Illetve a megbízható(bb) helyeken nem sokkal olcsóbb, int a Telekomnál.

2023. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6# de azért van olyan, ahol olcsóbb
2023. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"Viszont a készülékre azért kapsz kedvezményt, mert a csomagra hűséget vállalsz."

Nem így van.

2023. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 Akkor mégis miért adják listaáron 520.000-ért, viszont dijcsomag mellé akár 420-ért is viheted?

Ne mondd, hogy a díjcsomaggal már drágább, mivel azt készüléktől függetlenül is fizetni kell.

A csomagra vállalt hűség az, ami miatt kedvezményesen adják oda a telefont.

De ha nekem nem hiszel, olvasd el bármelyik szolgáltató ÁSZF-eit vagy az erre vonatkozó részt.

2023. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!