Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kikapcsoljátok az Ebook...

Kikapcsoljátok az Ebook olvasót ha befejeztétek az olvasást?

Figyelt kérdés

Mindennap este szoktam olvasni rajta... Érdemes kikapcsolni vagy elég ha lehajtom rá (becsukom) a mágneses védő tokját? (Altatásba kerül így,de természetesen valamennyire használja az akkumulátort.)

Kindle PaperWhite 5


febr. 28. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van, nincs is rajta kikapcsolás funkció, csak újraindítás. Gombbal vagy a tok lehajtásával alvó állapotba kerül, de még gyakori olvasással is lehet csak évente 2-3-szor kell majd tölteni. Semmit se merül gyakorlatilag. Én már vagy két éve nem olvastam rajta, de még mindig több, mint 50%-on van.
febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem használja az akkumulátort, csak ha valamit csinálsz, vagy világít. Ez az eInk kijelzők egyik előnye. Az hogy van rajta valami, nem feltétlenül azt jelenti, hogy be is van kapcsolva. Szóval nem kell ténylegesen kikapcsolni. Ráadásul gondolom nem egy lakatlan szigeten vagy, ahol nagyon kell takarékoskodni az árammal...
febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kilehet teljesen kapcsolni. Hosszan kell nyomni a Bekapcsoló gombot.

Csak azért kérdeztem,mert érdekelt,hogy ez árt neki (az aksijának) vagy sem,hogy állandóan így vagy úgy,de működésben van.

Nekem használja az aksit ha altatásban is van. Ha napokig nem nyúlok hozzá,akkor is. Igaz,nagyon lassan mennek le a százalékok (akku töltöttségi szintje). Azt nem tudom megmondani egy évben hányszor kellett eddig töltenem. Talán valóban ~3x...bár sosem vártam meg,hogy csontig lemerüljön.

febr. 28. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Így telefont is csak végső esetben kapcsol ki az ember. Lehetnek nyitott, de törlendő, vagy nem mentett fájlok, ha így lelövöd. Semmi értelme pár plusz százalékért. Mondjuk akkor 4 helyett 3 hetente kell feltölteni, biztos nagyon fárasztó...
febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!