Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ninebot Segway Kickscooter F2...

Ninebot Segway Kickscooter F2 Plus kerekébe hány bár nyomás a tökéletes?

Figyelt kérdés

Gyárilag asszem 55 Psi,amit ha átváltok az 3.8 Bar.


Valahol olvastam,hogy ezekbe simán lehet nyomni 5 Bar-t.

Lehet hogy hülyeség?



febr. 28. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire lenne jo ha kemenyebb lenne, foleg ilyen nagy mertekben? Pattogna az uton, rosszabb lenne a tapadas, marpedig te azt nem akarod...
febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rá van írva az abroncs oldalára egy -tól -ig tartomány.

Ha nagy hombár tested van, akkor a felső határértékre fújd, ha nem, akkor mehetsz lefelé nyugodtan.

Nagyon puhára nem szabad hagyni, mert sokkal könnyebben kapsz felütéses defektet (amikor a felni és az útfelület közé csípődik a gumi), valamint meg fog nőni a fogyasztás, ezáltal csökken a hatótáv.

Viszont üveg keményre sem szabad fújni, mert ahogy 1-es írja azzal meg az a baj hogy kicsi lesz a tapadás.

febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 grafno ***** válasza:
Nekem a telegumis volt a segway. De nem tudom.
febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez is az,önjavító.

Rá van írva,mekkora nyomás kell bele.

febr. 28. 20:28
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
42%

Kerékpárnál próbáltam én is az előírt max. nyomást túllépni, sikeresen kinyírtam két köpenyt is. Szálszakadásos lett.

Meg nyilván ráz is rossz úton.

febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem a telegumis volt"

"Ez is az,önjavító."

Nem, nem az. A tömörgumiban gumi van, nincs más semmi.

Amibe levegő kell az nem tömörgumi. Azért önjavító, ,mert raknak bele majomtaknyot (defektgátló folyadék) ami defekt esetén a lyukon kifelé áramolva megszilárdul, így tömít. Mondjuk általában 2 év ezeknek a löttyöknek a szav ideje, úgyhogy egy idő után már nem fog sokat érni.


"Rá van írva,mekkora nyomás kell bele."

Akkor azt kell alkalmazni!

Leírták a 2-esben hogy hogyan kell csinálni!

febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!