Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan tudják vajon a telefons...

Honnan tudják vajon a telefonszámomat a facebook-on ha nincs megadva?

Figyelt kérdés
Feltettem egy posztot és felhívott egy illető miatta és sajnos akkor nem esett le nekem ezért nem kérdeztem rá, hogy de hát a telefonszámomat honnan tudja csak azért mert posztoltam valamit. Tudom, hogy vannak most a Metánál új dolgok amiket el kell fogadni és a mobilomon is facebook-ozok. Ez lehet szerintem mögötte de akárhogy böngészem a profilomat nem találom más honnan látja. Kifejezetten a telefonszámnál az van hogy Nincs megadva telefonszám. A marketplace-en sem látom sehol, hogy lenne szám.
márc. 1. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd vissza az illetőt és kérdezd meg tőle
márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem messengeren hívott fel?
márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem messengeren hívott, kijelezte az ő telefonszámát is, mobilhívás volt. Szégyelleném csak emiatt felhívni sajnálom, hogy akkor nem kapcsoltam. Beszéltem róla másokkal és más is mondta, hogy őt is hívták marketplace-en hirdetett dolog miatt pedig neki sincs szám megadva sehol csak a kettős hitelesítéshez használja. Néztem az ő profilját is de nem találom hol lehet a telefonszámot látni.
márc. 1. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldd át itt privátban a marketplace linket, megnézem, én látom e a számod.
márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Nincs véletlenül vállalkozásod a Google felületén hirdetve?
márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetöen más valami is hozzá van kapcsolva a facebook-odhoz, ahol ott van a telefonszámod.
márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Talán megtaláltam a megoldást. Rákeresve a telefonszámomra találatot kaptam mind messengeren mind instagramon szerepelt valaki más névjegyzékéből mert én telefonstámot sosem adtam meg a facebooknak.

[link]

márc. 2. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!