Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok a régi mobilom és...

Hogy tudok a régi mobilom és telefonszámom nélkül bejelentkezni az emailembe?

Figyelt kérdés
Elhagytam a telefonom, vettem egy újat de ahhoz, hogy bejelentkezzek a régi telefonomra akar visszaigazoló kódot küldeni. És az új eszköz miatt ugye facebookba, instagramra és minden egyébre is csak úgy tudok bejelentkezni ha emailben visszaigazolom de ugye az emailem nélkül ez igen csak nehézkes. Hogy tudnám vissza szerezni a fiókjaimat?

jan. 21. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még milyen lehetőséget ajánl fel?
jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem értem, az emailed miért nincs meg? Csak a telefonod veszett el nem?
jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Szirty ***** válasza:
39%
A szuperbiztonságos két faktoros azonosítás gyönyörei...
jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy
jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltatónál letiltod a sim kártyát, kérsz egy újat, így a számod megmarad, beleteszed egy új telefonba és máris megkapod a hitelesítő kódokat.
jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Másik helyről, pl. számítógépedről nem tudsz bejelentkezni a mail fiókodba, ill. ott is fogadhatsz mailt.
jan. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a gmailhez bejelentkezésnek az email cimed meg a jelszavad kell ha uj telefonod lett. több nem .
jan. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm #5

Többiek: elnézést, lehet, hogy nem fogalmaztam meg pontosan. Az a gond, hogy a kétlépcsős azonosítás miatt nem elég a címem és a jelszavam, hanem megkell erősítenem a telefonomra (amit ugye elhagytam) küldött kóddal.

jan. 22. 14:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Most akkor sms-ben vagy autentikátor appból kapod a kódodat? Miért kell minden egyes infóért vért izzadni?
jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Sms-ben

jan. 22. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!