Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a HILTI lézer eredeti,...

Ez a HILTI lézer eredeti, vagy csak valami utánzat? Volt régen ilyen? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]
márc. 2. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
így nehéz megállapítani. Ami nekem kicsit gyanúra ad okot a képen, hogy a logóban "HIL TI" szerepel és "HIL" és a "TI" között van egy szóköz. Az eredeti HILTI logóban nincs ott, és sok eredeti HILTI termék volt a kezemben, de sose láttam ott azt a nagyobb betűközt. Bár lehet ez "kopás" vagy fénykép hibája, de gyanús.
márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zzzoli ***** válasza:

Nem eredeti!

Igen ott van amit az előttem szóló ír, a Hilti felirat is.

Aztán a hozzáadott emelőpad rögtön elárulja, az összes kínai lézerhez azt a z emelőt adják, ugyancsak árulkodik az akkumulátora és a távirányítója is, ami szintén az összes kínai lézernek ugyanez.

Aztán ha van kedved guglizni, meglátod hogy ugyanilyen nincs és nem is volt a Hiltinek.

márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sejtettem, de mondom rákérdezek, mert a régieket nem ismerem, googleval nem találtam, max orosz oldalakon ugyan ilyet.
márc. 2. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!