Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eredeti a teló vagy valami...

Eredeti a teló vagy valami utánzat?

Figyelt kérdés
Mostanság elégé elterjedtek az utánzatok a telefonoknál pl nagyon sok olyant látok hogy Android S3 meg ilyesmi kamu telok. És most hozzám került elvileg egy Samsung galaxy S3 de bevan törve a kijelzője ez még eddig nem gond meg is csinálom én de előbb szeretném tudni hogy biztos eredeti a telefon és nem valami utánzat. Kaptam egy dobozba fehér dobozz rajta Samsung galaxy S III kinyitottam és van benne valami USB töltő sehol nincs rajta Samsungos felirat van hozzá fülhallgató ezen sincs samsungos felirat meg egy papir "Mobile manual" ebben sincs Samsungos felirat továbbá van a telefon tokján rajta hogy Galaxy S III telefonban eredetinek tűnő samsung akku van 1800mAh-s telefonon elől van egy samsung felirat akku mögött van hogy Samsung és ott van hogy Model: GT-i9300 meg honnan szárazik minden fajta kódok köztük Imei kód is. Eredeti lehet a teló vagy miből tudnák rájönni hogy igazi vagy sem?

2013. dec. 3. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szórd rá számítógépre és megtudod. De gyanús,hogy nincs rajta samsung felirat.
2013. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ide beirod a telefon imei szamat es a lap megmondja,hogy valodi-e [link]
2013. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm szépen a linket hamis. van itthon acem is S1 is mind2 felismerte az oldal a "S3" nem.
2013. dec. 3. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!