Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rengeteg használt CD, DVD...

Rengeteg használt CD, DVD lemezzel manapság mit lehet kezdeni? Kuka?

Figyelt kérdés
márc. 2. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Berakod a lejátszóba és hallgatod. Vagy ha nem kell eladod.
márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ki veszi meg?
márc. 2. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
A Rocky webáruháznak van DVD antikvár részlege, ahol már újonnan nem elérhető, használt DVD-ket árulnak. Ők felvásárolják tőled. Bár nem fogsz sokat kapni érte, de a semminél több és valaki más megveheti tőlük, így új életet kezdenek.
márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem az ár a lényeg, hanem hogy hogy szabaduljak meg tőlük a legjobban (mások számára hasznosság, illetve környezetvédelem ügyileg). Megnezem, köszi. 🙂
márc. 2. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#2: Ha nem kell neked - és nincsenek rajta személyes adatok - felrakod valamilyen apróhirdetési oldalra ingyen elvihetőnek, biztos lesz rá jelentkező.


Kukába - deponálható háztartási szemétként - ne dobd ki, mert - bár nem veszélyes, de - nem lebomló polikarbonát (apropó: használható lehetne 3D-nyomtatóba szálként: [link] ) - tehát speciális kezelést igénylő - műanyaghulladék.


Ezen oldal:

[link]

tanúsága szerint ők:

[link]

kezelik egyedül (bár a weboldalukon nem látok erre utaló leírást).

márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! 🙂
márc. 2. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:

#2 Akiket érdekelnek az ilyen dolgok. Engem pl érdekelnek.


A lepontozókat meg nem értem. Remélem ettől jobb lesz a napotok.

márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit, de az első mondat az én szememet is bántotta. "berakod a lejátszóba és hallgatod." Elég cinikus. Nyilván ez a variáció eszembe sem jutott, pont azért írtam ki a kérdést.


Legyél egy kicsit kevésbé "bicskanyitogato" és nem pontoznak le.

márc. 2. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak útban van, tedd fel Hardverapróra, Jófogásra, ingyen elvihetőre. De gyári, lehetőleg nem karcolt lemezeket pénzért is el lehet adni.
márc. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!