Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma pár órára leállt a Facebook...

Ma pár órára leállt a Facebook, viszont én utána se tudok belépni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem fogadja el a jelszót, pedig jó. Kértem másikat, de az sem jó.

márc. 5. 20:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nekem helyreállt, nem tudom mi lehet a gond, próbáld meg ki-be kapcsolni a telefont/gépet, vagy frissítsd az alkalmazást
márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam de nem ment. Most jó lenne, de azt írja, hogy "ez a funkció jelenleg nem elérhető"... Kéretlen tartalom miatt xddd semmi olyat nem tettem ki. Mikor fog visszaengedni?
márc. 5. 20:54
 3/12 anonim válasza:
100%
ezzel a problémával rengetegen találkoztak, nálam kb 10 perce állt helyre a messenger. több hírportál is lehozta, jelezve hogy ne kérjen senki új jelszót, mert azzal sem működik a belépés. légy türelmes, biztos hogy hamarosan nálad is minden oké lesz!
márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Remélem. Bár addig sem nagyon zaklatnak az emberek XDDD

Egyébként köszönöm <3

márc. 5. 21:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Indítsd újra ha nem megy kérj visszaállító kódot nekem így sikerült visszalépni
márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mostmár csak valami kéretlen tartalom miatt nem engedi. De semmi olyat nem tettem ki.
márc. 5. 21:15
 7/12 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jó😅
márc. 6. 06:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Menj ki az emberek közé az utcára, ott van az igazi élet nem az arckönyvben...
márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem fogod elhinni, de fel is hívhatod azokat, akiknek eddig üzengettél. Az a része működik.
márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Csak a Facebook nem működik, vagy a Messenger sem? Akárhogy is, nézd meg a súgót, hátha az többet tud mint mi
márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!