Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit lehetne kezdeni egy régi,...

Mit lehetne kezdeni egy régi, de jó állapotú tablettel?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Tab E (SM-T560). Sajnos nagyon régi Android van rajta (4.4.4), már szinte semmi se kompatibilis vele. Hardveresen viszont kiváló kondícióban van, az akkuja sincs elhasználódva, hetekig kihúzza készenléti állapotban (többször volt, hogy elfelejtkeztem róla, hetek után se merült le készenlétben), nem is volt agyonra használva, többet porosodott, mint amennyit ténylegesen használva volt. Arra gondoltam, hogy LineageOS-t kellene telepíteni rá valahogy, vajon azzal lehetne annyira naprakésszé tenni, hogy mondjuk a legújabb androidos Firefox, YouTube, stb menjen rajta? Esetleg valami másmilyen custom ROM? Mennyire rizikós a ROM telepítés erre a készülékre?

márc. 6. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel a polcra és tegyél rá egy óra appot és jó lesz órának.
márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Óra, második kijelző (laptophoz pl.), hőmérséklet és fordulatszám kijelző PC-hez (ehhez viszont szerintem 5 feletti android kell, nézz utána), "intelligens" digitális képkeret, ilyesmik.
márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Papírnehezéknek vagy poháralátétnek jó lehet.
márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vágódeszka appot telepítsd rá.

[link]

márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!