Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet csinálni a "régi"...

Mit lehet csinálni a "régi" tablettekkel ?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éve vásárolt Lenovo tabletem, akkoriban 40 ezer Ft ért vettem. Nagyon keveset használt, karcmentes. A napokban elővettem olyan lassú lett mint a csiga. Mi mehetett benne tönkre? A semmitől? Nyomtam rá a egy gyári beállításokat de nem sokat javítottak a helyzeten. Lehet ezzel még vmit kezdeni vagy hajítsam ki a kukába? Nem értem mitől tud vmi ennyire le butulni, le lassulni ha egyszer a benne levő dolgok ugyanúgy működnek.

2023. febr. 10. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Tedd fel a polcra és vetíts rajta képeket.

Vagy tegyél rá egy óra appot és használd falióraként.

2023. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes, vagy nyolc éve kaptam egy Samsung Galaxy A 10 tabletet. MA is működik, semmi baja sincs. Úgy látszik, ez is örök darab, mint a Thinkpad.
2023. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem lett lassabb. Talán rosszul emlékszel...

4 éve kb 90-110 ezertől kezdődtek a használható tabletek. 40 ezerért csak hulladékok voltak.

2023. febr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
6 éves asus tabletre a chrome helyett operát tettem, ha nem is villámgyors, de filmnézésre, you tubera jó
2023. febr. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kukába semmiképp ne hajítsd. Ha meg akarsz szabadulni tőle, sok megoldás van. Egyrészt feladhatsz hirdetést, hátha valakinek jó lenne még bármire, vagy alkatrésznek, vagy elvihetik ingyen, ha pénzért nem kell senkinek, legrosszabb esetben el lehet vinni hulladékudvarba, ahol fogadnak elektronikai hulladékot.
2023. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az utolsó hozzászóló ajánlása lesz, leadom egy hulladék udvarba. Nem emlékszem rosszul, ez egy gyors gép volt, most a youtubot kb 5 perc alatt hozza be. Gondolom erre emlékeznèk. Köszi mindenkinek!
2023. febr. 11. 11:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki a kukába.
2023. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Thunderfairy ***** válasza:
Internet nélkűl még jó lehet adat tárolásra például. Képet, filmek, stb. Biztonsági mentésként másolsz rá dolgokat esetleg. Kérlek, értsél egy kicsit a számítógépekhez.
2023. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én régi(pár éves) tabletem is nagyon lelassult. Annyira nem mint a tiéd, Kérdező, de ugy tunik ezek maguktol romlanak.
2023. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kis méretű, AOSP alapú, google-mentesített custom ROM nekem be szokott válni régi/lassú eszközök esetében. Ha nem elérhető ilyesmi a modellre akkor Universal Android Debloater használata a B terv. Valamint lightosabb böngésző, launcher, minél kevesebb social media/háttérben futó app, 0 vírusírtó/"tisztító" alkalmazás.
2023. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!