Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire pontosan mutatja a...

Mennyire pontosan mutatja a messenger, hogy mikor jelentkeztél ki?

Figyelt kérdés

Tudom, egy ideig még úgy mutatja hogy online vagy, de utólag mar a kijavított időt mutatja, rá kb 4 percre.

Tehat kiírja, hogy kijelentkeztél 3 perce stb, én így lattam.


márc. 11. 23:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
semennyire
márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
A meta néha tök random városokba rakja a bejekentkezest a saját telefonomról (olyanba is ahol még nem is jártam). Az idővel ugyanigy van, semennyire nem megbízható.
márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
55%
4 percre pontosan.
márc. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Soha nem jelentkezem ki. Minek? Meg amúgy is, mit nézegetnék azon, hogy mikor jelentkeztem ki? Ennek mi értelme van?
márc. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mindegy, senki nem jártas latom a messenger kerdeskörében
márc. 12. 00:20
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Semennyire. Hisztizhetsz de igy van. Online mutatja azt is aki mellettem alszik.
márc. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
Szóval ha nem az elképzelésednek megfelelő választ kapsz, akkor nem jártas senki messenger temakorben (amit a fél világ használ napi szinten)? Nem megbízható és kész, van akivel épp beszélgetek és írja hogy 45 perce volt elérhető, van akit akkor is elérhetőre ír amikor nem az, valami viszonyítási alapja biztos van, de egyáltalán nem lehet benne bízni hogy ha azt írja hogy 4 perce elérhető akkor te pontosan 4 perce jelentkeztél ki
márc. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
De legalább az derülne ki, hogy mit szeretnél! De még ez sem. Így nehéz válaszolni. Jelenleg tényleg arról szól a kérdésed, hogy azt akarod nézegetni, hogy ki vagy jelentkezve. Ennek nincs értelme! Ne nézd. Ki lehet kapcsolni amúgy az egész funkciót, és akkor te se látod másét, másik se a tiedet.
márc. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: régebben is nagyon sokszor leírták itt, hogy a Messenger pontatlanul mutat sokmindent és ez félreértéseket okoz emberek közt...

Írta egy hölgy, hogy férjét egész éjjel online mutatta, miközben mellette aludt és a telefonja pedig ki volt kapcsolva, ott volt az éjjeliszekrényen...

Rengeteg hasonlóval lehet találkozni.

márc. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nálam többbyire pontos.

Ha bezárja valaki a Messengert, általában eltelik 1-2 perc mire kiírja, hogy mondjuk 2 perce volt elérhető.

Ha pedig be vagy jelentkezve egy másik eszközön, ahol meg van nyitva a Messenger, akkor nyilván végig elérhető leszel még ha a telefonodat ki is kapcsolod.

márc. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!