Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Küldtem valakinek a messengere...

Küldtem valakinek a messengeren üzenetet több,mint egy napja. Üres karika van mellette. Letiltott az illetö ? Vagy nem olvasta ? Nem értem az okát, egy hete úgy váltunk ek, hogy majd jelentkezünk ?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha üres karika van mellette, akkor még el sem küldte az üzenetet. Van internet az eszközön, amiről küldted?
2020. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szia ! Igen. Azt írja, hogy " Elküldve. "

Kicsit aggódom, mert nem szokott ilyet csinálni, hogy sok ideig nem lép facere.

2020. aug. 10. 17:27
 3/15 A kérdező kommentje:
Jajj, félreérthetően írtam. Bocsánat. Szóval üres karika pipával. Nem a kék, amikor az állapot " Kézbesítve. "
2020. aug. 10. 17:28
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy olyan értelemben vett üres karikára gondoltál, most már értem!

Hát igen, akkor vagy nincs az illető internet közelben, akinek írtál, vagy letiltott. Csekkold le, hogyha rámész a profiljára, ott van-e az "Üzenet küldése", vagy valami ilyesmi gomb. Ha igen, akkor nem tiltotta le az üzeneteid, és tényleg nincs internet közelben, ha a profiljára se tudsz rámenni, akkor teljesen letiltott.

2020. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, ott van, most is tudnék neki írni. :/

Ezt valóban nem értem most.

2020. aug. 10. 17:32
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne aggódj! Nem tiltott le. Szimplán valamiért nincs internet közelben.

Vagy talán még az lehet, hogy az üzeneteid figyelmen kívül hagyja, de szerintem akkor se üres karika jelenne meg ott.

2020. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Vagy valaki a messengeredet feltörte, és minden üzidet ő csekkol, és töröl ill. olvasatlannak jelöl.
2020. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
#7 Arra igencsak csekély esély van.
2020. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azt nem hinném utolsó, hiszen ebben a percben is levelezek egy ismerősömmel és ezen a hölgyön kívül mindenki megkapta a leveleket..

Köszönöm a válaszokat, remélem, mielőbb kapok róla hírt.

2020. aug. 10. 17:36
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
9 Akkor csak az az egyedüli nő van blokkolva. Ezért kapod meg a többit.
2020. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!