Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A tinderen hol tudom megnézni...

A tinderen hol tudom megnézni hogy ki like-olt?

Figyelt kérdés

Vagy setás vagyok ehhez, vagy g*cironda vagyok vagy nem megy valami a telefonomon az appon. Segítség xd

Előfizettem egy hónap tinder goldra de továbbra sem találtam olyan lehetőséget hogy meg tudjam nézni. Lány vagyok szóval fura hogy még nem kaptam szavazatot. Valamijt a fotóim igazolását se tudtam megoldani. Rámentem a fotóim hitelesítése gombra és csak bedobott az alkalmazás a galériába. Valaki tudja itt hogy működik ez a vacak? Xd


márc. 13. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon béna vagy ha ezeket nem tudod megoldani
márc. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok ne bántsál XD
márc. 13. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Dobj egy képet, megmondom a frankót rólad👍
márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%
Szarok a fotóid. Nem Te! Gondolom homályos, elmosódott unalmasak.
márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki likeolt akkor úgyis látni fogod, mert ott virít egy szám , alul középen egy csillag ikonon. Ha ez alatt nincs senki, akkor sajnos nem kellesz senkinek.
márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!