Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti hány like-t kaptok...

Lányok ti hány like-t kaptok tinderen?

Figyelt kérdés
A barátnőm most regisztrált, és egy nap alatt több mint 5200-an likolták. Köztük rengeteg jó pasi is. Minden csaj ennyit kap?

2022. okt. 23. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, minden csajra igy rarepulnek, ne hidd hogy a tied annyira kulonleges
2022. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, sosem figyeltem. Match-em az alig van. Mondjuk alig akadt olyan pasi, akit jobbra húztam, szóval nem csoda, hogy abból alig lesz bármi találat...
2022. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

#2 Majd rájöttök hogy hiába vártok Jason Momoára meg Tom Hardy-ra.

Sok átlagos csaj is kicsit túlértékeli önmagát

2022. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Pasiként 4 match Bécsben. De abból eddig 3 azt akarja fektessek be pénzt kriptóba. Csodálatos tinder. 😀
2022. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es, köszi de csajokhoz szólt a kérdés.
2022. okt. 23. 20:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár dolgot érdemes tudni a Tinderről:

1.) A frissen regisztrált fiókokat gyakrabban dobja fel másoknak. (Ezért van az, hogy ha valaki sokáig sikertelen, akkor bizony megéri újraregisztrálni.)

2.) A népszerű embereket is többször dobja fel másoknak.


Na akkor most ezt a két dolgot rakd össze, és igazából nem is kell tovább mondanom, de mondom.

Ha egy lány normális képeket rak fel magáról és egy kicsikét is jobban néz ki mint a teremtés alapcsomagja, és nem a világ végén lakik, akkor pár perc alatt kiakasztja a like számlálóját. És itt nem túloztam, több ismerős csajnál is ez volt. Percenként akár több száz like...

2022. okt. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja igen, és akkor elfelejtettem leírni a másik oldalról: rengeteg férfi/fiú barátom, átlagos, vagy afölötti kinézettel ÉVEK alatt nem hoz összes 10-20 matchnál többet. Ők is a letörlöm magamat aztán újraregisztrálok trükköt kell hogy használják.
2022. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Voltam női kamuprofil mögött badoon, minden órában 99+ like és 30-50 közötti üzenetem volt. Elképesztő hogy a nők internetes társkeresést illetően milyen előnyben vannak és ezt vagy nem vagy sajnos rosszul használják ki. Bárcsak mi nekünk pasiknak is ilyen egyszerű és könnyű helyzetünk volna... :(


Badooról nyilatkoztam de Tinderen még több like és üzenet lett volna tutira!

2022. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csajok kep nelkul is tobb szazat kapnak 😅 (kiprobaltuk) Csavok napi parat ha aktivak meg aranylag jol neznek ki
2022. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lány haverommal egyszer kocsmában játszottunk ezzel, hogy ott helyben, random kutyás, nyulas, meg pár edzőtermi fotóval regelt. Egy korsó sörrel és egy órával később 150+ lájk egy sima hétköznapi estén. Na, ennyire kell komolyan venni a tindert.
2022. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!