Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ECO1i-433 Kapunyitóba beépíthe...

ECO1i-433 Kapunyitóba beépíthető ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy ECO1i-433 típusú kapunyitónk.

Szeretném, ha a távirányítón túl, nyithatnám telefonról is. Ideális esetben wifi és gsm is.

Tudom, hogy van modem, amivel tudom wifin keresztül, vagy telefonhívásra is nyitni. De létezik olyan megoldás, amivel mindkét módszerrel is nyitható lenne? Vagy beépíthető a házba mindkét modem?

Tudtok ajánlani bevált, megbízható kiegészítőt? Akár wifi, akár gsm, vagy ha van, olyat, ami mindkettőt tudja :)


köszönöm nektek előre is.

István



márc. 17. 21:44
 1/7 Morzsi007 ***** válasza:
Én Sonoff wifi-s kapcsolóval (relé) oldottam meg. Így bárhonnan tudom nyitni, csukni mobilról, csak net legyen. 2 csatornásat használok, így működik a gyalogos funkció is. Ennél olcsóbb és egyszerűbb nem hiszem, hogy van. Az már csak hab a tortán, hogy Siri-vel is működik, hangvezérléssel.
márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1, A Sonoff relét ismerem, használtam világításhoz. Nagyon rosszat foghattam ki, csak a baj volt vele.

#2, ez egy nagyon jó videó! A sráctól kértem ajánlatot a "JóSzaki"n, még mielőtt a videót láttam volna!

Azt hiszem, ezt a wifis cuccot ki fogom próbálni! Ígéretesnek tűnik.


Köszönöm mindkettőtök segítségét.

márc. 21. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Van másik videója is amiben erről beszél, érdemes végignézni a videóit!
márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
Lehet pont kifogtál valami rosszabbat. Nekem több üzemel folyamatosan, nincs velük baj.
márc. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Morzsi007 ***** válasza:

A videóban szereplő bridge 40000 Ft?

Ennek töredéke a Sonoff.

márc. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zzzoli ***** válasza:

[link]

Én pedig ilyennel oldottam meg.

márc. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!