Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valóban káros lehet egy tok...

Ladygaga2 kérdése:

Valóban káros lehet egy tok használata Mac-en?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég kaptam egy MacBook-ot a nővéremtől. Szerettem volna rá venni egy tokot, mivel láttam, hogy a Burga oldalán lehet venni olyan tokokat MacBook-ra mint telefonra is, és nagyon megtetszett. Először megnéztem YouTube-on, hogy van-e unboxing arról a típusról amit szeretnék venni. Viszont szembe jött velem egy videó. A videóban a csajszika azt mondja, hogy a tok használata neki képernyő problémákat okozott, elszíneződött a képernyő eleinte és ki is kellett cseréltetni a képernyőjét. Valóban fenn áll a kockázata annak, hogy ez megtörténjen? Tényleg okozhat hasonló- vagy egyáltalán bármilyen problémát? Nagyon szkeptikus lettem a megvásárlással kapcsolatban. Válaszaitokat előre is köszönöm😊

#számítógép #technika #MacBook #laptop #technikai problémák
márc. 23. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudnád linkelni azt a videót?

Milyen Macbookot kaptál?

márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Perszee, linkelem a videót: [link]


És én egy MacBook air m1-et kaptam (talán ez az a típus, nem vagyok annyira otthon a gépek terén, de 2020-as gép. Tudom nem egy új modell de hatalmas upgrade volt egy silány kategóriás Windows gép után, mert csak a probléma volt vele, ezért kaptam ezt, mivel a nővérem is ilyet használ és ő is szereti)

márc. 23. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Huhh... hogy lehet ennyit beszélni? :D

7:08-tól van a lényeg.

Olyan tokot, borítót használt ami takarta a billentyűzetet is. Aztán a nagy eszével - már elnézést - rá is csukta a kijelzőt. Persze hogy betört.

A billentyűzet és a kijelző közé ne tegyél semmit!

Olyan tokot ami csak a kijelző külső részét és a ház alsó részét takarja azt használhatsz nyugodtan. Maximum túl fog miatta melegedni, de azt észre fogod venni.

márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Megnyugtattál😄nagyon örülök, hogy a külsejére tehetek tokot, mert egy eszméletlenül esztétikus tokot találtam, ami passzol a telefontokomhoz is😄 juj nagyon boldog vagyok, hogy megerősítetted számomra, hogy használhatok tokokat😄 legyen további szép estéd, jó éjt!😄🌙
márc. 23. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Tizenéve használok Macbookokat, sose értettem ezt a tokos baromságot. Fémháza van, nem a kezedben tartod... mit akarsz rajta védeni?
márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5... nem a védelem a lényeg, hanem hogy passzol a telefonjához!
márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak esztétikai érték miatt venném meg, szerintem nagyon szépek a Burga oldalán a tokok, és ha már nincs színes MacBook, így egy kicsit lehet egy olyasmi élmény. Illetve így egy jobban személyre szabott tárgyat vehetek a kezembe, illetve sok füzetem van szintén a Burga oldaláról és nagyon szép, hogy egységes színt képvisel minden tanuláshoz használandó eszközöm, szépek is és praktikusak is (mármint praktikus maga a termék a tok tényleg csak így jobbá teszi számomra az élményt😄de természetesen megértem, ha neked nem tetszik, minden ember más stílussal rendelkezik, nekem nagyon tetszik, de az is teljesen rendben van ha valakinek nem tetszik!)
márc. 23. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam tokon, igaz én a védelem miatt, mert extrán féltem ( nekem M2 es gépem van), viszont a toknál én félek attól ami a telefontokoknál is előjön, hogy belemegy a piszok közé és a gép közé, nyomot hagy esetleg a tok a készüléken, illetve pont hogy ezzel karcolom meg a hátulját ahogy ezt gyömöszölöm rá 😂Szóval én végül nem vettem a félelmeim miatt, illetve mert nekem pont az eredeti csillagfény színe tetszik. Ennek ellenére így most nagyon nagyon kell vigyáznom rá szóval ha te végül tettel rá tokot kíváncsi vagyok a véleményedre illetve akár máséra is. Mert kicsit úgy vagyok vele, hogy féltem ezért kellene rá tok, de félek, hogy a tok is csak ártana neki😂
ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!