Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Új Tv em össze kötöttem a...

Mrp1he kérdése:

Új Tv em össze kötöttem a házi mozimal AUX bemenet keresztül, szól minden oké. Csak közben meg sug és nem állandóan néha néha belle bele sug. Ez mitől lehetséges??

Figyelt kérdés

márc. 30. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen TV, milyen házi mozi - pontos gyártójuk és típusuk? - pontosan melyik portot melyik porttal kötötted össze?
márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 47. ***** válasza:
56%
Bekapcsolva maradt a súgógép opció.
márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát a Tv TCL a házi mozi pedig Sony


Jack dugót szúrtam tvbe és a házi moziba pedig RCA csatlakozó Amit be szúrtam a házi moziba

ápr. 3. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:

#3: Oké, hogy a TV gyártója TLC, a házimozié pedig Sony, de mi a pontos típusuk?

Pontosan melyik kimenetet melyik bemenettel kötöttél össze?

ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zzzoli ***** válasza:
A "sug" az egyébként a zúg szavunkat helyettesíti?
ápr. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: Az is egy jó kérdés, hogy mit ért a kedves kérdező "sug"-on.


50 Hz-es búgást?

[link]

(ez esetben elég valószínű, hogy földhurokról van szó, ami elég életszerű, hisz két különböző készülékről van szó, és aszimmetrikus összekötésről)


Sziszegő fehérzajt?

[link]

ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Második. De csak akkor zúg ha házi mozi Max hangosítva van...
ápr. 4. 22:27
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Rossz az erősítő, rossz a földelés, rossz a kábel, stb., de ha a házimozival van a gond, akkor nek tudsz vele mit csinálni. Más bemenete ha van, akkor azon is ki kell próbálni, ott is olyan-e.
ápr. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!